+90 312 385 40 74 info@psiendustri.com
Hakkımızda - PSİ Endüstri - Resmi Web Sitesi
Hakkımızda

PSİ ENDÜSTRİ

Proaktif. Sürdürülebilir. İnovatif.

PSI Endüstri uzun yıllar Atlas Copco ve Chicago Pneumatic markalarında yöneticilik yapan ve basınçlı hava sektöründe deneyimli Erdem Yüceer tarafından Mayıs 2020’de Ankara’da kuruldu. Basınçlı hava, vakum, gaz çözümleri ve basınçlı hava şartlandırma ekipmanları sunan firmamızın temel amacı; proaktif yaklaşımı, sürdürülebilir ve inovatif ürünleri ile müşterilerinin güvenilir çözüm ortağı olmaktır.

 

Basınçlı hava ekipmanlarının satış, montaj ve servisi konusunda deneyimli bir kadroya sahip olan şirketimiz, CS Instruments, Ekomak, EQOfluids, Jorc, KSI Filtertechnik, Mattei Group ve SCR Compressors markalarının İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi yetkili bayisidir.

 

PSİ Endüstri olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini işimizin merkezinde tutarak, geniş ürün portföyümüzden ihtiyacınıza en uygun, işletme ve enerji maliyetlerinizi düşüren çözümleri seçmenizi sağlıyoruz. Basınçlı hava alanında eğitimli ve tecrübeli teknik ekibimizle sunduğumuz 7/24 servis ve kiralama hizmetlerimizle üretiminize kesintisiz şekilde devam etmenizi garanti altına alıyoruz. Hızlı ve esnek yapımız ile kaliteden ödün vermeden, deneyimlerimizi verimliliğinizi artırmak için kullanıyoruz.

 

Çevreci politikaları desteklemeye, enerji maliyetlerini azaltmaya ve malzeme israfını azaltmak için tasarlanmış ürünleri kullanmaya odaklanıyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz güvenilir iş ortaklığı sayesinde onlarla yakından çalışarak, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Enerji verimliliği odaklı basınçlı hava, vakum ve gaz çözümlerimizle yanınızdayız.