+90 312 385 40 74 info@psiendustri.com
- PSİ Endüstri - Resmi Web Sitesi

Merkezi Willich Almanya’da bulunan KSI Filtertechnik, basınçlı hava filtreleme teknolojisi, adsorpsiyon teknolojisi ve kondens teknolojisi için akıllı ürünler, sistem çözümleri geliştirir, tasarlar ve üretir. Mükemmel kalitede ürünler üretmek ve tam bağlılıkla adil koşullarda hizmet vermek mottosuyla hareket eden şirket; kurutucular, azot&oksijen jeneratörleri, filtreler, kondens tahliye cihazları, yağ ve su ayırıcılardan oluşan geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

 

1996 yılında Aşağı Ren bölgesinde yağ -su separatörleri için alternatif karbon filtre üreten bir atölyede yolculuğuna başlayan KSI Filtertechnik, bugün Willich, İngiltere ve Çekya’daki fabrikalarında üretime devam etmektedir.

 

KSI markası “ödün vermeden kalite” anlamına gelir. DIN EN 9001 sertifikası tam olarak bunu ifade eder. 2013 yılında KSI tıbbi ekipman üreticisi (DIN EN 13485) sertifikasını almıştır. Ölçüm teknolojisi ve analizinin yanı sıra tıbbi basınçlı hava şartlandırma ve adsorpsiyon kurutma konusunda uzmanlaşan firma, Avrupa’da birçok kentin yanı sıra Çin, Hindistan, Rusya, Kenya ve Hong Kong’da yer alan satış ofisleri ve temsilcilikleri ile dünyaya ürünlerini ulaştırır.