+90 312 385 40 74 info@psiendustri.com
MAXIMA 30 - PSİ Endüstri - Resmi Web Sitesi

MAXIMA 30

Enerjiden tasarruf etmek ve çevreyi korumak için tasarlanmış MAXIMA paletli hava kompresörü serisi, uzun süre boyunca kesintisiz olarak yüksek miktarda basınçlı hava kullanan üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mattei tarafından özel olarak geliştirilmiştir.

 

Verimlilik

Tüm MAXIMA kompresörlerde, elektrik motoru hızı ile sıkıştırma ünitesi hızı birbirine eşittir (1:1 oranlı). Bu da daha yüksek enerji verimliliği ve daha yüksek performans sağlar.

 

Direkt Akuple

Elektrik motoru ve kompresör, esnek bir kaplin aracılığıyla doğrudan bağlanır ve sadece 1000 dev/dak döner. Direkt akuple, dişlilerin veya V kayışların neden olduğu enerji kayıplarına yol açmaması sayesinde önemli bir enerji tasarrufu sağlar.

 

100.000 saatten fazla çalışmak için tasarlanmış kanatlar*

Statör iç yüzeyindeki bir yağ filmi, hareketli parçaların kanatlarla doğrudan temasını önleyerek parçaları aşınmaya karşı korur.

Entegre kurutuculu, ses yalıtımlı Plus versiyonu: Özellikle, kuru ve nemsiz havanın üretim için kritik öneme sahip olduğu uygulamalar için idealdir.

 

Isı geri kazanım setli, ses yalıtımlı R versiyonu: Kompresörün çalışması sırasında üretilen ısıyı geri kazanır ve sanayi ya da evsel kullanım amaçlı su ısıtmak için kullanılabilecek hale getirir.

 

Tamamen su soğutmalı, ses yalıtımlı W versiyonu: Yağı ve havayı tamamen suyla soğutur ve sıkıştırma işlemiyle üretilen ısıyı atmanın çok zor olduğu ortamlara uygundur.